Kalendarium
Kalendarium
Klicka på titel för information och på tid för att boka/köpa biljetter
i dag
Fyrisbiografen
18:00 European Cinema Night: Summer 1993 Fri entré (Salong 1)
18:00 Knives Out Premiär (Salong 2)
20:30 Marriage Story (Salong 2)
i morgon
Fyrisbiografen
14:00 The Irishman (Salong 1)
14:00 Tito och fåglarna (Salong 2)
15:45 Marriage Story (Salong 2)
18:15 Om det oändliga (Salong 1)
18:30 Sorry We Missed You (Salong 2)
20:15 Cowboy Bebop Klassiker (Salong 1)
20:30 Knives Out (Salong 2)
Fler dagar...
Veckans program
klassikerhöst19
Dokumåndag
Barnbio
Hemliga klubben
Podd
Ny finsk film
Kalendarium
Kalendarium
Klicka på titel för information och på tid för att boka/köpa biljetter
i dag
Fyrisbiografen
18:00 European Cinema Night: Summer 1993 Fri entré (Salong 1)
18:00 Knives Out Premiär (Salong 2)
20:30 Marriage Story (Salong 2)
i morgon
Fyrisbiografen
14:00 The Irishman (Salong 1)
14:00 Tito och fåglarna (Salong 2)
15:45 Marriage Story (Salong 2)
18:15 Om det oändliga (Salong 1)
18:30 Sorry We Missed You (Salong 2)
20:15 Cowboy Bebop Klassiker (Salong 1)
20:30 Knives Out (Salong 2)
Fler dagar...
Prenumerera på Fyrisbiografens nyhetsbrev

Fel 404: sidan kan inte hittas

Sidan "jazz-x-3" kan inte hittas.

Kanske pågår en uppdatering. Försök att ladda om sidan eller gå tillbaka till föregående sida.
Använd annars menyn ovan för att navigera.

i dag
18:00 : European Cinema Night: Summer 1993 Fri entré (Salong 1)
18:00 Knives Out Premiär (Salong 2)
20:30 Marriage Story (Salong 2)
i morgon
14:00 The Irishman (Salong 1)
14:00 Tito och fåglarna (Salong 2)
15:45 Marriage Story (Salong 2)
18:15 Om det oändliga (Salong 1)
18:30 Sorry We Missed You (Salong 2)
20:15 Cowboy Bebop Klassiker (Salong 1)
20:30 Knives Out (Salong 2)
sön 8 dec
14:00 Arne Alligator (Salong 2)
14:00 Fanny och Alexander KLASSIKER (Salong 1)
15:00 Mullvadens nya äventyr Sista visningen (Salong 2)
16:00 Sara med allt sitt väsen (Salong 2)
18:00 Bortom det synliga - Filmen om Hilma af Klint Kort tid kvar (Salong 2)
18:00 Knives Out (Salong 1)
20:00 Matthias & Maxime (Salong 2)
20:30 The Lighthouse (Salong 1)
mån 9 dec
17:30 Matthias & Maxime (Salong 1)
17:30 Smärta och ära Kort tid kvar (Salong 2)
19:45 The Nightingale (Salong 2)
20:00 The Favourite Årets bästa filmer i repris (Salong 1)
tis 10 dec
15:30 And Then We Danced Kort tid kvar (Salong 2)
15:30 Knives Out (Salong 1)
17:30 Matthias & Maxime (Salong 2)
18:00 Om det oändliga (Salong 1)
19:45 I Guds namn (Salong 2)
19:45 Marriage Story (Salong 1)
ons 11 dec
15:30 Bortom det synliga - Filmen om Hilma af Klint Kort tid kvar (Salong 1)
15:30 Sara med allt sitt väsen (Salong 2)
17:30 Sorry We Missed You (Salong 1)
17:30 The Lighthouse (Salong 2)
19:45 The Irishman (Salong 1)
19:45 The Nightingale (Salong 2)
tors 12 dec
15:30 Smärta och ära Kort tid kvar (Salong 1)
15:30 The Nightingale (Salong 2)
18:00 Knives Out (Salong 1)
18:00 Monos Kort tid kvar (Salong 2)
20:15 I Guds namn (Salong 2)
20:30 The Lighthouse (Salong 1)
fre 13 dec
18:00 Porträtt av en kvinna i brand Premiär med luciatåg! (Salong 1)
sön 15 dec
15:00 Nötknäpparen Bolsjojteatern (Salong 1)
ons 18 dec
17:30 Knives Out Stickbio (Salong 2)
Fyrisbiografen  |  S:t Olofsgatan 10  |  018 - 10 00 37

Fyrisbiografen stöds av
‚¨ÜÔłé