Kalendarium
Kalendarium
Klicka pÄ titel för information och pÄ tid för att boka/köpa biljetter
i dag
Fyrisbiografen
15:30 Les Misérables (Salong 1)
15:30 The Farewell (Salong 2)
17:30 Alice och borgmÀstaren (Salong 2)
17:45 Unga kvinnor (Salong 1)
19:45 Jag och min bror (Salong 2)
20:30 Parasit (Salong 1)
i morgon
Fyrisbiografen
15:30 Alice och borgmÀstaren (Salong 1)
15:30 Andernas drömmar Kort tid kvar (Salong 2)
17:30 The Farewell (Salong 2)
17:45 And Then We Danced Guldbaggevisning! (Salong 1)
19:30 So long my son Sista visningen (Salong 2)
20:00 Unga kvinnor (Salong 1)
Fler dagar...
Veckans program
Visas nu
dokum 2020
Barnbio
Hemliga klubben
Frukostbio
Podd
Ny finsk film
Kalendarium
Kalendarium
Klicka pÄ titel för information och pÄ tid för att boka/köpa biljetter
i dag
Fyrisbiografen
15:30 Les Misérables (Salong 1)
15:30 The Farewell (Salong 2)
17:30 Alice och borgmÀstaren (Salong 2)
17:45 Unga kvinnor (Salong 1)
19:45 Jag och min bror (Salong 2)
20:30 Parasit (Salong 1)
i morgon
Fyrisbiografen
15:30 Alice och borgmÀstaren (Salong 1)
15:30 Andernas drömmar Kort tid kvar (Salong 2)
17:30 The Farewell (Salong 2)
17:45 And Then We Danced Guldbaggevisning! (Salong 1)
19:30 So long my son Sista visningen (Salong 2)
20:00 Unga kvinnor (Salong 1)
Fler dagar...
Prenumerera pÄ Fyrisbiografens nyhetsbrev


Barnens bio-kort 

💛 En nyhet på Fyrisbiografen! đŸ’›


Vi på Fyrisbiografen älskar barnfilm, precis som ni! Med vårt nya stämpelkort bjuder vi de yngsta filmälskarna på deras sjätte biobesök. När kortet är fullt får kortägaren dessutom en liten överraskning!
Stämpla kortet i biljettkassan vid varje barnbiobesök. Kortet är giltigt i ett år från första stämpeln. 


Kortet är personligt och gäller endast för barnets biobiljetter.

 

 


Publicerad 11/9 2019 kl 07:04. Senast uppdaterad 7/11 2019 kl 20:14.

i dag
15:30 Les Misérables (Salong 1)
15:30 The Farewell (Salong 2)
17:30 Alice och borgmÀstaren (Salong 2)
17:45 Unga kvinnor (Salong 1)
19:45 Jag och min bror (Salong 2)
20:30 Parasit (Salong 1)
i morgon
15:30 Alice och borgmÀstaren (Salong 1)
15:30 Andernas drömmar Kort tid kvar (Salong 2)
17:30 The Farewell (Salong 2)
17:45 And Then We Danced Guldbaggevisning! (Salong 1)
19:30 So long my son Sista visningen (Salong 2)
20:00 Unga kvinnor (Salong 1)
tors 30 jan
15:30 Jag och min bror (Salong 2)
15:30 Unga kvinnor (Salong 1)
18:00 PortrÀtt av en kvinna i brand (Salong 2)
18:15 Parasit (Salong 1)
20:30 Les Misérables (Salong 2)
20:45 Color Out of Space (Salong 1)
Fyrisbiografen  |  S:t Olofsgatan 10  |  018 - 10 00 37

Fyrisbiografen stöds av
âŹ†ïžŽ