Kalendarium
Kalendarium
Klicka på titel för information och på tid för att boka/köpa biljetter
i dag
Fyrisbiografen
15:00 Den tiden på året (Salong 2)
15:00 X&Y (Salong 1)
17:30 The Man Who Mends Women (Salong 1)
17:30 Tornet Kort tid kvar! (Salong 2)
19:00 Cold War (Salong 2)
19:45 Suspiria (Salong 1)
i morgon
Fyrisbiografen
15:00 Cold War (Salong 1)
15:00 Olegs barndom (The Distant Barking of Dogs) Kort tid kvar! (Salong 2)
18:00 Girls of the sun (Salong 1)
18:00 När fjärilarna kommer (Salong 2)
20:15 Cold War (Salong 1)
20:15 X&Y (Salong 2)
Fler dagar...
Visas nu

Fel 404: sidan kan inte hittas

Sidan "olegs-barndom" kan inte hittas.

Kanske pågår en uppdatering. Försök att ladda om sidan eller gå tillbaka till föregående sida.
Använd annars menyn ovan för att navigera.

i dag
15:00 Den tiden på året (Salong 2)
15:00 X&Y (Salong 1)
17:30 The Man Who Mends Women (Salong 1)
17:30 Tornet Kort tid kvar! (Salong 2)
19:00 Cold War (Salong 2)
19:45 Suspiria (Salong 1)
i morgon
15:00 Cold War (Salong 1)
15:00 Olegs barndom (The Distant Barking of Dogs) Kort tid kvar! (Salong 2)
18:00 Girls of the sun (Salong 1)
18:00 När fjärilarna kommer (Salong 2)
20:15 Cold War (Salong 1)
20:15 X&Y (Salong 2)
fre 14 dec
18:00 En armé av älskande Premiär! (Salong 2)
18:00 The Bookshop (Salong 1)
20:15 Girls of the sun (Salong 1)
lör 15 dec
14:00 Stora stygga räven Barnbio premiär! (Salong 2)
14:00 Vem lurar Alfons? (Sv. tal) Barnbio! (Salong 1)
15:00 Fanny och Alexander Julspecial! (Salong 1)
16:00 The Bookshop (Salong 2)
18:15 Den tiden på året (Salong 2)
18:30 Cold War (Salong 1)
20:15 Girls of the sun (Salong 1)
20:15 När fjärilarna kommer (Salong 2)
sön 16 dec
14:00 Stora stygga räven Barnbio! (Salong 1)
14:00 Vem lurar Alfons? (Sv. tal) Barnbio! (Salong 2)
15:00 Cold War (Salong 2)
16:00 Nattlek Klassiker (Salong 1)
18:00 The Bookshop (Salong 1)
18:00 X&Y Kort tid kvar! (Salong 2)
20:15 Cold War (Salong 2)
20:15 Girls of the sun (Salong 1)
mån 17 dec
17:30 En armé av älskande (Salong 2)
17:30 Shoplifters Förhandsvisning! (Salong 1)
19:00 Girls of the sun (Salong 2)
19:45 Cold War (Salong 1)
tis 18 dec
15:30 Den tiden på året (Salong 2)
15:30 The Bookshop (Salong 1)
17:30 När fjärilarna kommer (Salong 2)
17:45 Cold War (Salong 1)
19:30 Girls of the sun (Salong 1)
19:45 Tornet English speech (Salong 2)
ons 19 dec
15:30 En armé av älskande (Salong 2)
15:30 När fjärilarna kommer (Salong 1)
17:30 X&Y Kort tid kvar! (Salong 2)
17:45 The Bookshop (Salong 1)
19:45 Olegs barndom (The Distant Barking of Dogs) (Salong 2)
20:00 Cold War (Salong 1)
tors 20 dec
15:30 Cold War (Salong 1)
15:30 Rädda tomten Barnbio! (Salong 2)
18:00 Olegs barndom (The Distant Barking of Dogs) (Salong 2)
18:00 Suspiria Sista chansen! (Salong 1)
20:00 X&Y Kort tid kvar! (Salong 2)
21:00 Roma Sista chansen! (Salong 1)
fre 21 dec
17:00 Kortfilmsblock 1 gratis! (Salong 1)
17:00 Kortfilmsblock 2 gratis! (Salong 2)
18:15 Shoplifters (Salong 1)
20:30 Internationella kortfilmsblocket gratis! (Salong 1)
lör 22 dec
16:00 METROPOLITAN Klassiker (Salong 1)
tis 25 dec
15:00 Bamse och dunderklockan (Salong 1)
19:00 Spirited Away Miyazakiklassiker! (Salong 1)
ons 26 dec
15:00 Spirited Away (Sv. tal) (Salong 2)
tors 27 dec
15:00 Bamse och dunderklockan (Salong 2)
Fyrisbiografen  |  S:t Olofsgatan 10  |  018 - 15 03 46

Fyrisbiografen stöds av
⬆︎